ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Kolekce Djembé rozehrává ozvěnu světla

27/11/2017

Marset přichází s novinkou, která by neměla uniknout pozornosti designérů a architektů. V kolekci Djembé od španělského designéra Joana Gaspara znějí ty nejčistší tóny interiérového designu.

Ozvěna světla, moc kontrastu

Spojitost mezi kolekcí Djembé a hudebním nástrojem není jen vizuální. Stejně jako po úderu do napjaté kůže bubnu rozeznívá prostor zvuková ozvěna, rozehrávají tato svítidla na stropě světelné kompozice odraženého záření v nekonečných variacích.

Jedinečný rys vtiskl kolekci vytvořené technikou rotomoldingu designér Joan Gaspar. A z jeho dílny vyšla minimalistická designová svítidla, jejichž vnější a vnitřní plášť je odlišný jako den a noc. Zatímco vnější podoba odkazuje na texturu kamene a vyvolává dojem intenzivní hmotnosti, masy zdůrazněné objemem svítidla, vnitřek lampy je hladký, světlý, dokonale stvořený k odrážení světla.

Nekonečná variabilita použití

Kolekce vhodná do soukromých interiérů i veřejných prostor je dostupná v široké plejádě barev a velikostí. Lampy mohou pevně přisedat ke stropu v obývacích pokojích i halách nebo se na tenkém lanku vznášet v prostoru nad stoly, policemi i bary. Tlumené odstíny lze kreativně kombinovat nebo lampy využít jako jednobarevné doplňky. Kolekce Djembé byla navržena pro samostatné použití i jako součást složitějších kompozic.

No items found.