Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

rozsvítit web
zhasnout web

Naše služby

Poskytujeme kompletní servis, od konzultace, návrhu osvětlení až po samotnou instalaci našich svítidel.

naše služby

naše služby

naše služby

naše služby

naše služby

naše služby

Navrhneme vám osvětlení na míru

V návrhu vždy zohledňujeme vaše subjektivní představy a potřeby. Navrhneme vám osvětlení tak, aby splnilo vaše očekávání po funkční i estetické stránce a vy se v daném prostoru vždy cítili příjemně. Pokud svítidla zakoupíte u nás, vypracujeme vám návrh osvětlení zdarma. Poradíme vám s výběrem od 1 i více svítidel, stejně tak osvětlíme váš byt nebo dům, kanceláře, obchod, hotel i exteriér.

Předvedeme vám svítidla osobně

To, jak světlo na každého z nás působí, ovlivňuje celá řada faktorů. V naší světelné laboratoři a showroomu vám předvedeme základní typy osvětlení. Pomocí světelných scén vám ukážeme, jak moc rozdílně můžete vnímat tentýž prostor i jak ho pomocí světla ve vteřině kompletně změníte. Vysvětlíme vám vše, co vás zajímá o LED zdrojích světla.

Poradíme vám a zajistíme kompletní servis

Nemáte architekta a potřebujete poradit, zda se vám svítidla hodí do vašeho interiéru? Domluvíme vám konzultaci s jedním z našich kolegů architektů. Na přání pro vás svítidla také nainstalujeme. Pokud máte svého elektrikáře, rádi mu vše vysvětlíme, abychom předešli případným komplikacím při montáži. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech našich svítidel.