Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Designová lampa pro dobrodruhy i romantiky

29/10/2020

Unikátní, ale dokonale odrážející současné trendy. Přenosná designová lampa FollowMe designérky Inmy Bermúdezové má nepřehlédnutelné kouzlo. Něžné svítidlo, které jako by vykouklo z romantických pohádek a snů, si lidé jednoduše zamilují. I proto, že je nejen krásné, ale také praktické.

Inma Bermúdezová si stojí za tím, že svítidlo má být navrženo vždy tak, aby perfektně sloužilo svému účelu. Španělská designerka, nositelka řady mezinárodních ocenění za design, patří k dvorním návrhářům značky Marset. Právě ona stojí za hravou a originální lampou FollowMe, do které se jí podařilo vtisknout všechno, co od svítidla můžete chtít. A navíc lampě přidat ještě jednu vzrušující vlastnost: přenositelnost.

Lehounká lampa s organickým tvarem připomínajícím houbičku stulenou v mechu je nepřehlédnutelně originální. Osazena náklopným stínidlem z matného polykarbonátu s oblou a elegantní rukojetí vyrobenou z hladce tvarovaného dubového dřeva. Právě tato rukojeť podle své tvůrkyně splňuje dokonale všechno, co tohle místo, kde se lampy dotýkají lidské ruce, splňovat má. Vyvolává pocit teplého a příjemného kontaktu. Motivuje majitele, aby se s lampou vydali na cestu bytem i zahradou, aby experimentovali.

Interakce mezi lampou a uživatelem je dalším faktorem, na kterém podle Inmy Bermúdezové v designu záleží. A tak FollowMe při užívání poskytuje svobodu, která dalece přesahuje prosté zapnutí a vypnutí. Lehce přenosná lampa vyrobená z odolných a lehkých materiálů, kterou neomezují žádné kabely, vsází na spontánnost a nápady. Je to svítidlo, které vám bude dělat společnost při pokojném večeru u knihy a šálku čaje, ale stejně snadno se s vámi vydá na romantickou večeři na střeše pod hvězdami, opékání špekáčků na zahradě i večírek pod širým nebem, který rozzáří jemným a hebkým svitem.

Praktičnost lampy FollowMe není jen prázdné heslo. Stmívací LED zdroj, který svítidlo ukrývá, vydrží svítit až 20 hodin, takže je lampa připravena na všechna noční dobrodružství, která by vás snad mohla potkat. Volit můžete ze tří různých intenzit svícení a vyvolat tak přesně tu správnou atmosféru, kterou pro svůj večerní nebo noční program hledáte. Snadno ji vždy dobijete pomocí USB kabelu.

Inma Bermúdezová dobře ví, že osvětlení hraje v interiéru dvojí roli. Nejen, že místnost osvětluje, ale funguje také jako výrazná dekorace. A to i ve chvíli, kdy nesvítí. Proto se s FollowMe můžete toulat pod širým nebem, ale stejně dobře bude tahle lampa vypadat i u vás doma. Designerka ji totiž navrhla tak, aby fungovala jako výrazný doplněk, který dodá prostoru punc originality a hravosti. Střízlivě krásná lampa s nadčasovým designem je tím, co vám doma chybí. Tak se nechte okouzlit.

No items found.
související svítidla