ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Lampička pro noční sovy

6/10/2016

Lightyears pokračuje v představování novinek, tentokrát mají podobu stolní lampičky Night Owl. Autor návrhu Nocholai Wiig Hansen vycházel z představy vřelého a útulného osvětlení v duchu pravidel skandinávského designu. Lehký a nenucený vzhled svítidla naznačuje, že Night Owl je neformální stolní lampičkou.

Tělo svítidla kombinuje kónický tvar nohy a oválné stínidlo. Dohromady vytvářejí kompaktní celek s vyváženými proporcemi.Téměř organické tvary dodávají lampičce přátelský vzhled.

Barvy svítidla Night Owl jsou inspirované přírodou. Midnight Blue odráží nekonečné modré tóny oblohy za soumraku, Smokey White zase měsíční záři během úplňku. Obě barevné varianty mohou být doplněny nohou z jasanového dřeva, dodávající lampě charakter.

Spodní strana stínidla je opatřena difuzérem, zajišťujícím měkké, rozptýlené světlo a zamezujícím oslnění. Asymetrický tvar svítidla poskytuje oválný kužel světla. Stínidlo může být umístěno ve 4 různých polohách, tak aby přívodní kabel byl optimální pozici, tedy schovaný za svítidlem.

No items found.
související svítidla
No items found.