Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Hanák Forum Showroom

Komerční projekt

Showroom společnosti Hanák v pražských Čestlicích nabízí nejširší ukázku nábytku a dveří vyráběné českou firmou s tradicí více než 25 let, designového vybavení a doplňků.

Ve velkorysém prostoru najdete moderní kuchyně, obývací pokoje, ložnice, šatny, dětské pokoje, pracovny, koupelny i kompletně vybavené vzorové byty vybavené designovým nábytkem, svítidly a doplňky dotažené do posledního detailu.

O návrh veškerých vzorových interiérů i klientský servis se starají vlastní architekti a designéři společnosti Hanák. Do precizně vyladěných interiérů v showroomu Hanák Forum zvolili také několik svítidel od společností Light Works a Delta Light.

Luxusně vyhlížejícímu modernímu interiéru s převládající bílou a zlatou barvou dominují 2 atraktivní svítidla Discocó od Marset v obývacím prostoru a nad jídelním stolem doplněná bodovými zápustnými svítidly Carree a reflektory Spy od Delta Light. Ve stejném bytě našla své místo Supernova, jako centrální osvětlení pracovny.

Střídmou, přesto romanticky pojatou ložnici osvětluje uskupení závěsných svítidel Nenúfar od Marset, vytvářející hrozen přímo nad postelí, doplněný jednotlivými svítidly zavěšenými nad nočními stolky. Tvarově zajímavá svítidla Nenúfar jsou inspirována vodními lekníny plujícími vzduchem, stejně jako po vodní hladině. Druhé ložnici vévodí černé kruhové svítidlo Super Oh! od belgického výrobce Delta Light. Klasické žárovky na minimalistickém kruhu dodávají svítidlu retro efekt. Třetí z ložnic dává svou jednoduchostí vyniknout světelnému efektu svítidel Maranga od Marset. Série přisazeného svítidla a stolních lampiček vrhá jemné proužky světla a stínu na přilehlé zdi u stropu.

Foto: Petr Pechman

No items found.