Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Kancelářské prostory Avast

Komerční projekt

Prostory společnosti Avast spojují moderní motivující prostředí, práci i zábavu. Za návrhem interiéru stojí designéři Roman Vrtiška a Vladimír Žák z pražského studia Vrtiška - Žák. Zadání pro Light Works znělo vybavit jídelní prostory pro zaměstnance dekorativními svítidly. Další pracovní a relaxační prostory byly vybaveny architektonickým osvětlením Delta Light.

V jídelní části byl zrušen snížený podhled a tím odhalen betonový strop. Celý prostor se tak opticky zvýšil. Pro vytvoření kvalitního a zároveň příjemného osvětlení byla použita zavěšená velkoformátová svítidla Supernova od Delta Light. Ta svým výkonem zajišťují dostatečnou intenzitu osvětlení v celém prostoru. Difuzní optika svítidel nabízí příjemné rozložení jasů v celém prostoru. Není totiž výjimkou, že zaměstnanci i v tomto prostoru používají výpočetní techniku. Stoly jsou navíc osvětleny závěsnými svítidly Mingus v bílé barvě od Lightyears, dokreslující celkový intimně-relaxační charakter prostoru.

No items found.
svítidla v projektu