Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Kavárna a bistro Dhaba Beas

Komerční projekt

Hravý, až eklektický interiér vegetariánské kavárny a bistra Dhaba Beas v Nuselské ulici vznikl podle návrh architekty Doroty Kluské. Styl interiéru autorka podpořila výběrem různých dekorativních svítidel z kolekce Light Works, kvalitní světelný základ pak vytvořila pomocí architektonického osvětlení Delta Light.

Prostor kavárny tvoří řada zákoutí s útulným posezením. Intimní a klidný nádech místa podpořily různorodá dekorativní svítidla od Marset a Lightyears. Nad celým prostorem se vznášejí svítidla Calabash v podobě lesklých kovových dýni. Jejich zlaté a stříbrné tóny oživují prostor. Stejná, v červené barvě, jsou i v prosklených vitrínách s posezením směřujícím do ulice. Zákoutí s křesílky zútulňují stojací lampy Tam Tam. Na stěnách pak kompozici ze starožitných hrnečků na kávu a podšálků doplňují černá kulatá svítidla Radon. Společně svítidla vytváří vyvážené celkové a akcentní osvětlení, dodávající prostoru charakteristickou atmosféru.

Bistro s vegetariánským sortimentem je umístěné v klidném dvoře, daleko od hlučné ulice. Základ osvětlení bistra tvoří minimalistické černé reflektory Boxy od Delta Light. Doplňují je keramická svítidla Scotch Club od Marset v různých provedeních. Závěsná verze svítidel nad stoly jsou kombinována s přisazenou variantou u stropu, královská modř střídá barvu terracota. Vjezd do dvora pak osvětlují venkovní lucerny Sanotorini rovněž od Marset.

No items found.