ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Luxusní byt v Pařížské ulici – SQUAT id23

Rezidenční projekt

1 adresa, 5 bytů a 5 zcela odlišných návrhů. Cílem projektu SQUAT iD23 bylo vytvořit unikátní projekt ve spolupráci s 5 předními českými interiérovými designéry a studii. Vybrali si pro něj luxusní adresu – Pařížská 23. Do jednoho z bytů vepsali svůj rukopis designéři Radka a Jakub Valovi ze studia OOOOX.

Byt zařídili v duchu Pařížské ulice. Zářivé zlato zde kontrastuje s bílou a černou barvou, doplněné u autorů tolik oblíbeným surovým betonem. Zdobné secesní prvky stojí v kontrastu s těmi pravidelně geometrickými.

V hlavní obytné místnosti umístili dvojici tvarově velmi výrazných svítidel. Nad jídelním stolem 3 černá kruhová svítidla SUPER OH! od Delta Light a naproti nim, v obývacím pokoji atraktivní, až extravagantní zlaté svítidlo CLARK od Delightfull. Stěny pokoje zdobí elegantní novinka z dílny Marset, skleněná svítidla AURA.

Koupelnu osvětluje hravá variace na klasické skleněné koule – závěsná svítidla GIBBO od Delta Light. Stejná najdeme i v ložnici, která je vybavená navíc moderními nástěnnými svítidly GINGER od Lightyears. Ve druhé ložnici pak našla své místo nástěnná lampička FUNICULÍ od Marset. V elegantní a nadčasové pracovně, působící mužným dojmem, najdeme hned tři varianty svítidla RADON od Lightyears, stojací lampu a nástěnnou i stolní lampičku.

Celým bytem pak prostupují nenápadná, zato nepostradatelná zápustná a přisazená stropní svítidla. Mezi nimi zapuštěná TWENTY-7 a DEEP RINGO a přisazená BOXY ČI TWEETER od Delta Light.

Více o projektu SQUAT iD23 najdete na www.squatid.cz

No items found.