Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Stylové papírnictví Kaš-mi-daš v projektu Manifesto

Komerční projekt

Zapomenutý kout v centru Prahy ve stínu magistrály proměnili tvůrci projektu Manifesto v místo plné kultury, zábavy a street food. Místo, kde se lidé setkávají u sklenky vína i vyhlášeného jídla. Součástí designérského tržiště je také stylové papírnictví Kaš-mi-daš, ve kterém na papír svítí Light Works.

Za návrhem a realizací projektu Manifesto stojí studio reSITE architekta Martina Barryho. Misí Manifesta je vrátit život do dříve zapomenutého a zanedbaného prostoru v okolí Florence. Autoři zde navrhli do detailu promyšlenou dočasnou instalaci tvořenou přepravními kontejnery, ve kterých si našly své místo přední pražské restaurace a designové značky. Mezi nimi také Kaš-mi-daš, ráj pro milovníky papírenského zboží.

Kontejner Kaš-mi-daš zaplňují designové diáře, notesy, papíry, pera, inkousty a další nezbytnosti z celého světa, na které svítí skleněné lustry Bonnie a Clyde od Zafferano a černé reflektory Boxy na lištovém systému od Delta Light.

No items found.