Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Potrefená husa Platnéřská

Komerční projekt

Koncept restaurací Potrefená husa je již dobře známý po celé republice. Nově vzniklá pobočka v pražské Platnéřské ulici vítá své hosty moderním interiérem, osvětleným svítidly značky Bega a Delta Light.

Prostor restaurace je členěný na menší celky, jež poskytují hostům dostatek soukromí, interiér i přesto zůstává dostatečně vzdušný a otevřený. Jednotlivé zóny jsou osvětleny pomocí reflektorů na lištovém systému, kombinací zápustných a závěsných svítidel.

Dominantou prostoru je zaoblený bar, kombinující stříbřitý kov a zlatavé dřevěné obložení. O pracovní osvětlení nad barem se stará pětice závěsných kruhových svítidel Bega ze série Studio Line. Kovový plášť svítidel je zvenčí lakovaný do matné černé barvy, zevnitř pak v barvě mědi.

Osvětlení jednotlivých stolů je řešeno reflektory na lištovém systému. Černé moduly Midispy od společnosti Delta Light napájí zavěšená lišta. Výhodou tohoto systému je variabilní umístění i počet reflektorů v závislosti na uspořádání stolů. V místech, kde není veden lištový systém jsou svěšeny závěsné reflektory Boxy. Komunikační zóny pak osvětlují zápustná svítidla Reo Ok a Deep Ringo, schodiště svítidla Inlet zapuštěná ve zdi, vše od Delta Light.

No items found.