Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

NIGHT OWL

NIGHT OWL

NIGHT OWL

NIGHT OWL

NIGHT OWL

NIGHT OWL

NIGHT OWL

Výrobce

Autor návrhu stolní lampičky Night Owl Nocholai Wiig Hansen vycházel z představy vřelého a útulného osvětlení v duchu pravidel skandinávského designu. Lehký a nenucený vzhled svítidla naznačuje, že Night Owl je neformální stolní lampičkou.

Tělo svítidla kombinuje kónický tvar nohy a oválné stínidlo. Dohromady vytvářejí kompaktní celek s vyváženými proporcemi. Téměř organické tvary dodávají lampičce přátelský vzhled.

Barvy svítidla Night Owl jsou inspirované přírodou. Midnight Blue odráží nekonečné modré tóny oblohy za soumraku, Smokey White zase měsíční záři během úplňku. Obě barevné varianty mohou být v celobarevném provedení, nebo doplněny nohou z jasanového dřeva, dodávající lampě teplejší charakter. Kolekce je doplněna o nové odstíny Midnight Blue/Ash a Smokey White/Ash.

Spodní strana stínidla je opatřena difuzérem, zajišťujícím měkké, rozptýlené světlo a zamezujícím oslnění. Asymetrický tvar svítidla poskytuje oválný kužel světla. Stínidlo může být umístěno ve 4 různých polohách, tak aby přívodní kabel byl optimální pozici, tedy schovaný za svítidlem.

Cena (s DPH)

od

6 550

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.