Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SOHO IP65

SOHO IP65

SOHO IP65

SOHO IP65

SOHO IP65

SOHO IP65

SOHO IP65

Výrobce

Kolekce exteriérových svítidel Soho byla navržena po vzoru tradičně používaných lamp ve veřejných prostorech, jako jsou restaurace či kavárny.

Po zvážení objemů, proporcí a materiálů se designéru Joanu Gasparovi povedlo objevit nový způsob užití tradičního tvaru spolu s ideálním světelným využitím. Díky použití rotací tvarovaného polyethylenu vytvořil velké svítidlo z jednoho kusu materiálu.

Svítidla Soho jsou dostupná v přisazené i závěsné stropní a nástěnné verzi, ale i jako stojací lampa. V nabídce je Soho v bílé, šedé, černé, pískové a světle modré barvě. Pokud zvolíte bílé barevné provedení, svítidlo po rozsvícení vydává do okolí příjemné ambientní světlo. Svítidla nabízí 3 velikosti s průměrem 380, 570 a 1120 mm. Největší varianta svítidla je určena do rozsáhlých prostorů, zatímco menší modely jsou ideální pro osvětlení stolu. Účinný ledkový zdroj ve spojení s difuzorem poskytují rovnoměrně rozprostřené měkké světlo, vhodné k celkovému osvětlení prostoru.

Cena (s DPH)

od

21 100

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla