Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AVION

AVION

AVION

AVION

AVION

AVION

AVION

Výrobce

Avion je svítidlo, které si hraje s vaší fantazií. Navzdory délce 850 mm a výšce 342 mm se lehce vznáší v prostoru.

Zavěšuje se na tenká lanka a jeho pozici je možné nastavit dle vlastního přání. Tělo je vyrobeno z bílého polyethylenu, díky kterému vyzařuje měkké, rozptýlené světlo. V místnosti tak vytváří přirozené osvětlení. Avion můžete umístit do prostoru jako solitérní svítidlo nebo jako formaci více kusů.

Designéři Aleksej Iskos a Boris Berlin zavzpomínali na svá dětská léta, kdy je fascinovalo vše, co létalo. Shodli se na tom, že objekty které navrhují, musí vyprávět vlastní příběh. A čím přímější ten příběh je, tím lépe mu lidé porozumí. “ V momentě, kdy jsem poprvé uviděl majestátní vzducholoď, jak elegantně pluje nad městem a proplouvá mezi domy, byl to nezapomenutelný zážitek. Slunce pomalu zapadlo za horizont a na obloze zůstala osvětlená jen samotná vzducholoď.” říká Boris. Tato vzpomínka se stala předlohou pro navržení závěsného svítidla Avion.

Svítidlo je k dispozici také ve variantě stojací lampy.

Cena (s DPH)

od

22 800

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.