Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

AQ01

AQ01

AQ01

AQ01

AQ01

AQ01

AQ01

Výrobce

Nová stolní lampa navržená designérkou Anne Qvist pro dánskou společnost Fritz Hansen, nabízí výrazný design s inovativním řešením detailů.

Oblé linie stínidla a matný hebký povrch vybízí k doteku. Přímo na vrchu stínidla se nachází dotykové tlačítko pro zapnutí a vypnutí světla. Lampu je možné stmívat na různé intenzity. Svítidlo je opatřeno silnějším difuzérem, zabraňujícím oslnění a směřující kužel světla velmi symetricky přímo dolu pod lampu. Vybaveno je LED zdrojem světla.

Elegantní rameno svítidlo je tvořeno 2 částmi, vzájemně zalomenými a spojenými kloubem se skrytým šroubem. Díky němu je možné s lampou pohybovat všemi směry a nastavit ji vždy tam, kam je potřeba.

Stolní lampa AQ01 nabízí 3 různé varianty uchycení - volné postavení na stůl s kruhovou základnou, pevné připevnění k desce psacího stolu nebo připevnění na zeď jako varianta lampy na čtení. Barevné varianty lampičky jsou bílá, černá a tmavě modrá vždy v matné povrchové úpravě.

Cena (s DPH)

od

12 000

Změna cen vyhrazena.

No items found.