Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

HIGH LINE

HIGH LINE

HIGH LINE

HIGH LINE

HIGH LINE

HIGH LINE

HIGH LINE

Výrobce

Vizuálně jde o štíhlou skulpturu, elegantní linii, která jako by navíc emituje světlo, aniž by byl jeho zdroj na první pohled rozpoznatelný. Novou stojací lampu navrhl designér Joseph Lluís Xuclá tak, aby generovala světlo nepřímo, tedy odrazem.

Unikátní je také nasměrování světla, nesvítí totiž tradičně na strop, ale světlo je namísto toho namířeno na zeď. Jak sám designér říká: „Stěna je nejlepším přítelem svítidla High Line, a jako přátelé chtějí být blízko jeden druhému.“

Svítidlo tvoří 3 bloky různých objemů a barev. Nejdelší, vertikálně stojící blok nese zdroj světla a nabízí variantu dubového dřeva. Menší, navazující bílý, blok je z lakovaného dřeva. Oba stojí na černé základně, která svým rozměrem definuje ideální vzdálenost svítidla ode zdi, aby lampa ideálně odrážela světlo. Jednoduchost, až strohost tvaru, vyvažuje použití dubového dřeva a bílé barvy.

Cena (s DPH)

od

40 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.