Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

MR. TUBES

MR. TUBES

MR. TUBES

MR. TUBES

MR. TUBES

MR. TUBES

MR. TUBES

Výrobce

Industriální závěsné svítidlo Mr.Tubes je kombinací čisté funkčnosti a grafické estetiky. Design svítidla navrhl Anton de Groof pro značku Tonone.

Tělo svítidla je vyrobeno z oceli a hliníku lakovaných na černo a nese 1 nebo 2 LED trubice. Svítidlo nabízí horizontální provedení (délka svítidla 1000 mm). Pomocí závěsných lanek je možné svítidlo zavěsit do libovolné výšky (max. délka 3 metry). Svítidla jsou stmívatelná. Dostupná jsou v černé barvě a bílé barvě.

Nizozemský výrobce Tonone, specializující se na svítidla s technickým, industriálním vzhledem, své produkty navrhuje a vyrábí přímo v holandském Hertogenboschi. Na výrobě svítidel se podílejí místní designéři a řemeslníci, kteří dohlížejí na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování. Tonone inspiraci pro svá svítidla čerpá z tradičních výrobních technik a řemeslných postupů a proměňuje je v produkty nejlepšího současného designu.

Cena (s DPH)

od

15 200

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.