Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

VETRA

VETRA

VETRA

VETRA

VETRA

VETRA

VETRA

Výrobce

Na první pohled se může Vetra zdát jako tradiční lustr z foukaného skla. Při rozsvícení však zprvu staromódní svítidlo překvapí moderním pojetím.

Designér Joan Gaspar si pohrál s jejím tvarem a vytvořil unikátní, zcela uzavřený skleněný difuzér, fungující zároveň jako reflektor. Světelný zdroj kreativně umístil vně, namísto tradičního usazení uvnitř svítidla. Vetra tak svítí odrazem a poskytuje tím daleko více světla, než by se dalo očekávat, navíc naprosto bez oslnění. Naprostá většina světla směřuje dolů, zbytek pak proniká nahoru do opálového stínidla a jemně jej prozařuje. Volit můžete z opálového skla nebo amber provedení.

Kolekce svítidel Vetra zahrnuje i stojací lampu a závěsné svítidlo ve 2 průměrech – 320 a 430 mm. Stojací lampa je k dispozici v bílé a černé barvě. Základna je záměrně tvořena 2 neharmonickými částmi, které rozbíjejí jinak dokonalou symetrii lampy.

Cena (s DPH)

od

20 100

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla