Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

STREAMLINER C

STREAMLINER C

STREAMLINER C

STREAMLINER C

STREAMLINER C

STREAMLINER C

STREAMLINER C

Výrobce

Světelný profil Streamliner je velice účinným světelným zdrojem, vhodným k osvětlení libovolných komerčních i rezidenčních prostor. Vytvářejí úzkou, přesto velmi výkonnou linku světla, vhodnou například k celkovému osvětlení prostoru i jako osvětlení pracovních ploch.

Profil Streamliner nabízí variantu přisazenou ke stropu nebo zavěšenou na tenkých ocelových lankách. Šířka profilu je 70 mm, délka je vyráběna na míru, podle potřeb daného prostoru. Profily lze lineárně nebo pod úhlem 90° spojovat a vytvořit tak nekonečnou světelnou linku. Na výběr je bílé, černé nebo hliníkově stříbrné barevné provedení. Profil svítí v celé své délce směrem dolu nebo je možné zvolit variantu svíticí současně dolu i nahoru pro dosažení optimálního celkového osvětlení prostoru. Zdrojem světla je výkonný LED pásek zabudovaný v hliníkovém těle profilu, krytý je opálovým difuzérem pro rovnoměrné rozptýlení světla.

Cena za profil je pouze orientační. Pro kalkulaci konkrétního světelného profilu nás kontaktujte.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

11 500

Změna cen vyhrazena.

No items found.