Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

DEEP RINGO RIBS

Výrobce

Stropní zápustné svítidlo Deep Ringo je vysoce funkční LED svítidlo s elegantním vzhledem a vysokým vizuálním komfortem. Novinkou je žebrovaný povrch vnitřní stěny svítidla eliminující stíny uvnitř svítidla a přidávající estetickou hodnotu.

Řada svítidel Deep ringo se nabízí v mnoha barevných variantách – černé, bílé zlaté nebo bronzové, s LED zdrojem světla. Díky hlubokému usazení světelného zdroje uvnitř svítidla nikdy neoslňuje. Svítidlo nabízí vysoký index barevného podání CRI 90, velmi věrohodně zobrazující barvy. V nabídce je také varianta svítidla s technologií stmívání Soft Dim, přizpůsobující teplotu/chromatičnost světla jeho intenzitě. Při ztmavení světla se světelný zdroj přirozeně zabarvuje do teplejší barvy. Svítidlo je v nabídce také s krytím IP 44 vhodné do vlhkého prostředí například koupelen.

Svítidlo se vyrábí také ve variantě Deep Ringo bez žebrovaného povrchu a Mini Deep Ringo v menším provedení.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce. http://www.deltalight.cz

Cena (s DPH)

od

3 900

Změna cen vyhrazena.

No items found.