Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

ORG PENDANT V

Výrobce

Svítidla Org jsou jako meteorit. Nepopřou svou inspiraci ve sci-fi a astronomii. Jsou elegantní a zároveň překvapivě klasická. Padnou do sofistikovaných i hrubých interiérů. Závěsná světla z této série nabízejí horizontální a vertikální varianty.

Vertikálně orientované svítidlo nabízí 3 různé velikosti. Nejkratší s délkou 1300 mm, střední dlouhé 1600 mm a nejdelší s délkou 2000 mm. Obě kratší verze jsou široké 84 mm, nejdelší varianta pak 112 mm. Vyrobená jsou z opálového skla a hliníku. Zdrojem světla je 25, 33 nebo 42 W LED modul. Závěsná lanka s přívodními kabely mají maximální délku 3000 mm.

Svítidla působí skvěle jako solitérní prvek interiéru, v uskupení více kusů však přebírají dominantní roli prostoru.

Série svítidel Org zahrnuje kromě 2 typů závěsných svítidel také nástěnnou variantu.

Autorem série je Sebastian Summa, německý designér tvořící v Berlíně. Před studiem designu se Sebastian pohyboval ve světě surového železa, oceli a dalších kovů. Drsné zázemí kovářského světa se u něho nyní snoubí s delikátností objektů, které navrhuje.

Cena (s DPH)

od

28 900

Změna cen vyhrazena.

No items found.