Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

HERE COMES THE SUN

Výrobce

Ikonická svítidla Here Comes the Sun dostojí svému jménu. První dojmy ze svítidla, jež nezapře originální nadčasový design, se po rozsvícení světla mění v jedinou myšlenku – vychází Slunce. Temnota se vytrácí a nahrazuje ji pocit povzbuzení a klidu. A právě to je onou kouzelnou vlastností světel Here Comes the Sun.

Kolekce svítidel Here Comes the Sun nabízí hned 4 velikostí o průměrech 175, 250, 350 a 450 mm. Menší svítidla se dají použít solitérně nebo v kompozici několika kusů. Větší pak vypadají nejpůsobivěji v uskupení 2 svítidel, a to největší hravě dominuje prostoru samo o sobě. Variantou je také velikosti svítidel vzájemně kombinovat a vytvořit tak dynamickou kompozici. Svítidla jsou zavěšená na černém textilním kabelu s maximální délkou 3000 mm. Tělo svítidla je vyrobené z hliníku a nabízí několik barevných povrchových úprav.

Libovolně kombinovat lze vnější bílou nebo černou barvu svítidla s měděných či bílým vnitřkem.

Do série svítidel Here Comes the Sun náleží vedle závěsných svítidel ve 4 velikostech také miniaturní verze s průměrem 100 mm.

Cena (s DPH)

od

8 200

Změna cen vyhrazena.

No items found.