Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

TAM TAM

TAM TAM

TAM TAM

TAM TAM

TAM TAM

TAM TAM

TAM TAM

Výrobce

Hravé závěsné svítidlo Tam Tam tvoří centrální stínidlo obklopené 3 nebo 5 menšími stínidly.

Centrální stínidlo má průměr 500 mm a boční stínidla 350 mm. V nabídce je také menší verze Tam Tam Mini s centrálním stínidlem o průměru 350 mm a 3 bočními stínidly s průměrem 220 mm. Barvu Tam Tam je možné vytvořit na míru, kombinováním různě barevných stínidel. Centrální stínidlo může být v bílé, černé, modro šedé a khaki polo matné barvě, zatímco boční stínidla nabízí bílou, černou, pískovou, stříbrno šedou, olivově zelenou, oranžovou a šedo hnědou polo matnou barvu. Každé stínidlo může mít jinou barvu.

Stínidla Tam Tam jsou nasměrovaná různými směry, což vzbuzuje dojem organizovaného chaosu, tím však zajišťují kvalitní celkové osvětlení prostoru. Boční stínidla jsou navíc variabilně nastavitelná o 360°. Opálový difuzor na spodní straně stínidla zajišťuje měkké, rozptýlené světlo. Svítidla Tam Tam jsou vhodná do jakýchkoliv prostor, rezidenčních i komerčních. Například do obývacích nebo dětských pokojů, do chodeb nebo nad jídelní stůl.

V nabídce je Tam Tam také jako lineární závěsné svítidlo, stojací lampa a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)

od

25 600

Změna cen vyhrazena.

No items found.