Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

THEIA P

THEIA P

THEIA P

THEIA P

THEIA P

THEIA P

THEIA P

Výrobce

Sofistikovaná stojací lampa Theia nese jméno řecké bohyně Theia - matka slunce, měsíce a úsvitu. Je svítidlem dvou tváří - světlé a stinné.

Design lampy Theia se snaží vyjádřit krásu světla a fascinaci, kterou k němu cítíme. Materiály a tvary lampy jsou pouhým fyzickým projevem základního konceptu: spojení světla a stínu v jediném díle. Lampa má dvě tváře a abyste je objevili, stačí svítidlo otočit kolem jeho středové osy. Může být namířeno směrem k vám a sloužit jako lampa na čtení, nebo směrem k objektu či stěně, kde vytváří jemné nepřímé světlo. Jednoduchým pohybem stínidla okolo jeho osy lze změnit světlo z přímého na nepřímé.

Poloprůhledné stínidlo hbitě zakryje celé světlo a vytvoří tlumené osvětlení. Theia má výšku 1164 mm a v nabídce je v černé a bílé barvě. Formální design svítidla je elementární a zjednodušený: dvě polokoule, jedna umístěná horizontálně a druhá vertikálně, které se vzájemně protínají.

V nabídce je Theia také jako stolní lampička.

Cena (s DPH)

od

36 200

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla