ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

Výrobce

Kolekce lamp Bella od nizozemského výrobce Tonone skutečně odpovídá svému jménu: jsou to opravdové krásky mezi osvětlení.

Bella je kolekce závěsných lamp Pendant a stojacích lamp Table připomínající technické osvětlení. Lampy jsou vyráběné v holandském městě Hertogenboschi místními řemeslnými mistři, kteří dohlíží na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování.

Lampy Bella se hodí téměř do každého interiéru, oplývají moderním nádechem s minimalistickými prvky ve skandinávském stylu a mohou sloužit i jako barevný a efektní doplněk v industriálním prostředí. Závěsné svítidlo se skvěle hodí k umístění nad jídelní stůl, kuchyňský ostrůvek nebo do obývacího pokoje.

Jednou z dalších věcí, které dělají lampy Bella jedinečnými je to, že jsou téměř bez šroubů a díky práškově lakované oceli je svítidlo pevné svým vzhledem, tak konstrukcí. Bella je k dispozici v mnoha barevných provedení jako je bílá, šedá, černá, tmavě zelená nebo modrá. Kování lampy je k dispozici v černé a mosazné lampě. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu, obě varianty lze snadno kombinovat.

Cena (s DPH)

od

8 150

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobné svítidla
No items found.