Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

BELLA

Výrobce

Kolekce lamp Bella od nizozemského výrobce Tonone skutečně odpovídá svému jménu: jsou to opravdové krásky mezi osvětlení.

Bella je kolekce závěsných lamp Pendant a stojacích lamp Table připomínající technické osvětlení. Lampy jsou vyráběné v holandském městě Hertogenboschi místními řemeslnými mistři, kteří dohlíží na to, aby každý krok výroby byl v nejvyšší kvalitě a zpracování.

Lampy Bella se hodí téměř do každého interiéru, oplývají moderním nádechem s minimalistickými prvky ve skandinávském stylu a mohou sloužit i jako barevný a efektní doplněk v industriálním prostředí. Závěsné svítidlo se skvěle hodí k umístění nad jídelní stůl, kuchyňský ostrůvek nebo do obývacího pokoje.

Jednou z dalších věcí, které dělají lampy Bella jedinečnými je to, že jsou téměř bez šroubů a díky práškově lakované oceli je svítidlo pevné svým vzhledem, tak konstrukcí. Bella je k dispozici v mnoha barevných provedení jako je bílá, šedá, černá, tmavě zelená nebo modrá. Kování lampy je k dispozici v černé a mosazné lampě. Ať už si vyberete jakoukoliv barvu, obě varianty lze snadno kombinovat.

Cena (s DPH)

od

8 150

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.