Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

CUPPA

CUPPA

CUPPA

CUPPA

CUPPA

CUPPA

CUPPA

Výrobce

Závěsná svítidla Cuppa od belgického výrobce architektonického osvětlení Delta Light, rozšiřuje své stávající portfolio a do své Cuppa rodiny přidává 4 dekorativní přístřešky.

Čtyři stínidla, která vycházejí z archetypu stínidla, se vyvíjejí z kopulovitého tvaru do plochého disku a všechna jsou vyčištěna až do posledních detailů. Detaily, jako jsou rozbíhající se poloměry, měnící se výšky a sladěné barevné provedení, přispívají ke konzistenci rodiny dekorativních stínidel Cuppa.

Funkčnost se skrývá v detailech: výšku zavěšení přívěsků Cuppa lze snadno upravit na libovolnou délku. Umístěním kabelového vstupu na boku adaptéru vzniká další prostor, kde lze kabel zkrátit. Díky tomu, že je v jedné linii s adaptérem, je vše úhledně schováno do profilu, skryté očím.

Jako základ nabízí Cuppa 4 atraktivní odstíny, které lze použít jako ozdobu na zavěšeném LED modulu. Celkově jsou však možnosti s Cuppou nekonečné, protože na 1 jediný modul lze přidat více odstínů, což uživateli poskytuje naprostou flexibilitu při navrhování výrobku podle jeho představ.

Cena (s DPH)

od

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.