Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

DIVINA

DIVINA

DIVINA

DIVINA

DIVINA

DIVINA

DIVINA

Výrobce

Lehký dotek božského transformovaný do výrazných barev

Závěsné svítidlo Divina je jedinečné – výtvarně poetické a zároveň přísně minimalistické. Jeho rafinované barevné přechody propůjčují auru nadčasové snovosti a zároveň zůstávají vizuálně působivé. Menší rozměry svítidla a jemné mléčné světlo snadno zajistí měkkou atmosféru v každém interiéru.

Minimalistickou kolekci navrhli designéři ze studia DECHEM, Michaela Tomišková a Jakub Janďourek, kteří se nechali inspirovat nadčasovým pojetím kulovitého skleněného těla s jemným nádechem barevného gradientu. Její název odkazuje na dokonalost, která pochází z latinského divinis, což znamená dokonalost nebo božství.

Díky světelnému zdroji umístěnému ve spodní části válcového montážního tělesa je svítidlo Divina ideální pro použití nad psacím nebo jídelním stolem. Jeho přímé světlo poskytuje ideální podmínky pro práci, stolování nebo studium.

Cena (s DPH)

od

40 900

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.