Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

ENTERO

ENTERO

ENTERO

ENTERO

ENTERO

ENTERO

ENTERO

Výrobce

Název nové řady svítidel Entero pochází ze španělštiny a znamená "kompletní". Hlavní myšlenkou bylo vytvořit takové svítidlo, které by se dalo použít napříč všemi možnými projekty, v interiéru i exteriéru, snadno kombinovatelné i s dalšími svítidly ze série Delta Light. Zkrátka jediné svítidlo pro všechny účely.

Entero spojuje výkon a eleganci, pohodlí a přesnost. Jedná se o jedinou řadu svítidel, která nabízí nejen osvětlení s výkonem, ale je ideální také pro vytvoření příjemné atmosféry. Díky nepřeberným možnostem instalace představuje Entero snadno použitelné osvětlení pro všechny projekty, které vás napadnou.

V nabídce jsou různě výkonná svítidla v bezrámečkovém provedení, nebo se subtilním rámečkem, v různých barevných provedeních, hranatá i kulatá, s rozličnými úhly svícení od 10° až po 45°, s možností mnoha druhů stmívání, včetně technologie Soft Dim a mnoho dalších volitelných parametrů. V celé řadě svítidel jsou použity pokročilé LED čipy Bridgelux spojující vysoký výkon, maximální účinnost a vysoce kvalitní osvětlení. Svítidla Entero jsou k dispozici ve verzích Tunable White a Soft Dim.

Kromě symetrického způsobu osvětlení nabízí Entero také řešení pro vertikální osvětlení. Reflektor uvnitř svítidla Entero v provedení Wallwash je speciálně navržen pro vestavnou instalaci osvětlení, které vytváří rovnoměrný efekt na svislých plochách.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

3 600

Změna cen vyhrazena.

No items found.