Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

FEMTOLINE 35

Výrobce

Femtoline je řada multifunkčních svítidel, které lze použít v interiérových i exteriérových konceptech. Navržena je belgickým výrobcem Delta Light a představuje rozmanitou škálu minimalistických zápustných linek.

Ultra-minimalistický design a rozsáhlé možnosti volby výkonných LED umožňují vytvářet nekonečné řady světla, ať už pro zapuštěnou, povrchovou nebo závěsnou montáž. Polykarbonát, který uzavírá profil, zaručuje příjemný světelný efekt a sjednocuje jednotlivé LED body do jedné souvislé linie. Svítidla mohou mít zapuštěný nebo nakloněný difuzor pro požadované nasvícení ploch.

Nabídka profilů Femtoline je velmi rozsáhlá, přičemž každý člen rodiny má svůj specifický design a možnosti použití. I přesto, že jsou profily Femtoline stropní zápustné osvětlení, implementovat je lze na stěnu, například k zrcadlu do koupelen, nebo dokonce do podlahy či schodů pro vytvoření skutečně efektní atmosféry.

Cena za profil je pouze orientační. Pro kalkulaci konkrétního světelného profilu nás kontaktujte.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

8 500

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla