Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

SPLITLINE MAGNETIC

Výrobce

Hlavní devízou zápustných magnetických světelných profilů Splitline je možnost kombinování různých typů světel a s tím spojených světelných efektů v rámci jediného profilu.

Jednoduchým nacvaknutím světelného modulu do magnetického profilu, bez použití jakéhokoliv nářadí, se zajistí mechanické i elektronické propojení obou částí. Magnetické upínání poskytuje maximální míru flexibility a svobody při jejich umístění i změně polohy.

K dosažení optimálního světelného efektu pro daný prostor je možné světelné profily osadit různými typy světelných modulů – bodovými svítidly pro akcentní nasvícení, kontinuálními LED světelnými linkami pro celkové osvětlení i závěsnými svítidly, elegantně dotvářejícími prostor. Zápustné profily Splitline M20 a M52 nabízejí maximálně uhlazený vzhled v bezrámečkovém provedení, zatímco Shiftline M19, M26 a M44 jsou přisazené ke stropu.

S kolekcí svítidel Shiftline lze postoupit ještě dál a vytvořit zajímavé kompozice díky novým možnostem jejich křížení a flexibilních úhlech. Tímto způsobem lze osvětlení volně interpretovat a přetvářet dle svého.

Pro kalkulaci ceny konkrétního světelného profilu nás kontaktujte.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

Změna cen vyhrazena.

No items found.