Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

PALOSANTO

PALOSANTO

PALOSANTO

PALOSANTO

PALOSANTO

PALOSANTO

PALOSANTO

Výrobce

Souhra světel vytvářející dekorativní svatozář

Nová venkovní lampa z kolekce Palosanto, která je decentní, aniž by zacházela až k minimalismu, je mimořádně flexibilním a všestranným řešením pro přímé venkovní osvětlení.

Designér Christoph Mathieu navrhl sloupkovou lampu, která může svým světlem zvýraznit venkovní prostor, odhalit architektonické detaily, osvětlit cestu nebo bodově osvítit strom. Její nový design je kompaktní, flexibilní a odolný i v náročných klimatických podmínkách. Lampa je ztělesněním jednoduchosti, snadno se instaluje a lze ji začlenit do jakéhokoli projektu a terénních úprav.

Svítidlo je k dispozici ve třech výškách: 30, 60 a 90 cm. Svítidla o výšce 30 a 60 cm obsahují jeden reflektor, zatímco vyšší verze může mít jeden nebo dva zdroje. Reflektory tohoto sloupkového svítidla lze navíc ručně otáčet až o 360 stupňů, přičemž kabel zůstává plně viditelný, což je estetický detail, který poskytuje svobodu při rozhodování o požadované výšce a směru světla. Úhel svícení je 32 stupňů a teplota barvy 2700 K. V kolekci najdete také nástěnné svítidlo do exteriéru.

Cena (s DPH)

od

12 600

Změna cen vyhrazena.

No items found.