Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

POLDINA REVERSO

Výrobce

Nenapodobitelná bezdrátová lampa Poldina Reverso

Stolní lampa Poldina Reverso si získá každého díky víceúčelovému zásobníku, který lampu promění v objekt, jemuž může klást meze pouze vlastní fantazie. Může to být držák na květiny, který vnese na stůl ještě více barev a osobitosti; praktický zásobník na cukr nebo jiné pamlsky nebo držák na tužky na vašem psacím stole. Díky PET zásobníku, který lze použít i na potraviny, už Poldina Reverso není jen lampou, ale dokáže se proměnit v cokoliv potřebujete.

Lampa má možnost nastavení intenzity světla a volby teploty barvy světla mezi 2200 K a 3000 K. Díky krytí IP65 lze navíc lampu používat i ve venkovním prostředí.

Víceúčelová nádoba (objem 18 cl) z termoplastické pryskyřice je vyjímatelná a lze ji opakovaně používat.

Poldina Reverso je vybavena elektronickým řídícím systémem, který sleduje a hlásí zbývající životnost baterie, což umožňuje optimalizovat dobíjení a vždy ho správně provést. Lampa je vybavena kontaktní nabíjecí základnou, která je součástí balení.

Cena (s DPH)

od

5 250

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.