Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

SHIFTLINE M26 FLOOR

Výrobce

No items found.

Pro náročné prostory

K vhodnému osvětlení interiérových prostor můžeme zařadit nový model SHIFTLINE M26 FLOOR, který je skutečně jedinečný. Představuje nový koncept vytvořený na základě stávajících magnetických profilů, které poskytují maximální míru svobody při jeho umístění i změně polohy.

Kolekce SHIFTLINE nabízí magnetické profily nabízející nejvyšší stupeň volnosti a flexibility. Všechny moduly disponují magnetickou fixací a proto umožňují úhlednou instalaci bez obložení a bez použití nářadí. Díky magnetickému uchycení lze moduly přemísťovat dle potřeby. Modul stačí zacvaknout do profilu a mechanické i elektrické připojení je zajištěno. V kolekci najdete stropní a nástěnné profily, ale i stojací lampu-novinku v kolekci SHIFTLINE.

Stojací lampa je upravená verze svítidla Spilitine M20, je ideální v případech, kdy není možná zapuštěná montáž. Bodové moduly na svítidle, které jsou v různých velikostech, provedeních a světelných tocích, lze kombinovat s lineárním LED osvětlením nebo závěsnými moduly, což dává spoustu možností, jak vytvořit vlastní světelnou scén.

Lampa SHIFTLINE M26 FLOOR je tu pro všechny, kdo upřednostňují jednoduché akcentové osvětlení s možností nepřímého nasvětlení prostoru.

Cena (s DPH)

od

25 500

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla