Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

SISTER LIGHT PARETE

Výrobce

Nástěnná lampa z kolekce Sister Light

Sister Light je kolekce přenosných a dobíjecích lamp, které jsou dostupné ve 3 verzích - stolní lampička, nástěnné svítidlo a sloupkové svítidlo.

Lampy lze dálkově ovládat pomocí aplikace Zafferano Lighting. Na hlavici každé lampy je dotykové ovládání, které umožňuje zapnout/vypnout, stmívat (4 kroky: 100 %, 60 %, 30 % a 6 %) nebo vybrat barevnou teplotu světla mezi 2200 K, 2700 K, 3000 K a 4000 K.

Díky krytí IP65 lze svítidla používat i ve venkovním prostředí. Vybírat můžete ze šesti barevných provedení: bílá, slonová kost, černá měď, zlatá a zelená.

Dobíjení lampiček je jednoduché, stačí odšroubovat horní část lampy a umístit na kontaktní nabíjecí základnu (podložku), která je součástí balení. Stolní lampu lze dobíjet i postavením na dobíjecí podložku. Toto řešení usnadňuje a urychluje dobíjení, zejména pokud je třeba dobíjet vícero lamp, například v pohostinství nebo hotelnictví.

Cena (s DPH)

od

6 850

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.