Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SOLISCAPE

SOLISCAPE

SOLISCAPE

SOLISCAPE

SOLISCAPE

SOLISCAPE

SOLISCAPE

Výrobce

Soliscape je mimořádně všestranný a flexibilní systém, který je speciálně navržen pro vytváření prostředí zaměřeného především na člověka jako takového.

Systém osvětlení Soliscape, vyvinutý společně s Benem van Berkelem / UNStudio, kombinuje osvětlení a akustiku, které vytváří esteticky přitažlivé řešení.

Systém však není omezen pouze na pracovní prostory, díky svým přizpůsobivým možnostem konfigurace má širokou škálu aplikací a lze jej použít také v hotelech, pohostinství, maloobchodu a ve veřejných prostorech. Systém je unikátní v tom, že jej lze nakonfigurovat tak, aby co nejlépe vyhovoval našim každodenním potřebám.

Systém Soliscape nabízí řadu flexibilních komponentů pro architekty a designéry, který vám umožní kombinovat osvětlení s akustikou prostoru do přitažlivého řešení, který lze snadno připojit k jakémukoliv systému správy budov.

Pro cenovou kalkulaci sestavy Soliscape dle vašich požadavků nás neváhejte kontaktovat.

Na webu není uvedený celý sortiment výrobce Delta Light. Kompletní nabídku najdete na webu výrobce.

Cena (s DPH)

od

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobné svítidla
No items found.