Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SPIX M

SPIX M

SPIX M

SPIX M

SPIX M

SPIX M

SPIX M

Výrobce

Exteriérové svítidlo SPIX od belgického výrobce Delta Light připomíná svým minimalistickým a jednoduchým designem spíše projektor než klasické osvětlení. Použitý může být k osvětlení stromů, zdůraznění architektury nebo zvýraznění cest.

Projektor Spix pro exteriérové použití má mnoho podob. Dodává se jako reflektor pro povrchovou montáž, jako verze na kolíku pro umístění mezi zeleň nebo jako patník se 2 nebo 3 světelnými jednotkami.

Přestože má svítidlo Spix kompaktní rozměry, jeho chytrá konstrukce nabízí řešení bez viditelné kabeláže vně svítidla. Kloub projektoru slouží nejen k jeho naklonění do požadovaného směru, ale také skrývá průchod pro kabeláž.


Designově jednotný Spix se dodává ve dvou velikostech: menší 10° verze pro akcentové osvětlení a větší 30° verze pro obecnější osvětlení. Aby se kolemjdoucí nedívali do projektoru a aby se omezilo nežádoucí rozptýlené světlo, může být větší verze zakončena kapem na přední straně.

Cena (s DPH)

od

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.