Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

SUPER O IP65

SUPER O IP65

SUPER O IP65

SUPER O IP65

SUPER O IP65

SUPER O IP65

SUPER O IP65

Výrobce

Otáčivé svítidlo Super O

Super O je kolekce přenosných, dobíjecích bateriových svítidel, která zahrnuje modely do exteriéru i interiéru a do kolekce patří: stolní, podlahové (tři modely), stropní (tři modely) a nástěnné (dva modely) lampy a závěsná lampa.

Osvětlovací modul každé lampy Super O je připevněn k rámu svítidel pomocí magnetu. Může se otáčet o 360°, což umožňuje usměrňovat tok světla. Na hlavici je dotykový senzor, který umožňuje zapnutí, nastavení intenzity světla (4 stupně: 100 %, 60 %, 30 %, 6 %) a volbu teploty barvy světla na 2700 K, 3150 K nebo 4000 K.

Díky vysokému krytí IP lze lampy používat bez obav ve venkovním prostředí. Vybaveny jsou elektronickým řídicím systémem, který sleduje zbývající autonomii a zajišťuje konstantní světelný tok až do vybití baterie; dobíjení je proto optimalizováno a vždy správně provedeno. Modul lze snadno vyjmout z rámu a pohodlně dobíjet připojením ke kontaktní nabíjecí základně; nabíječka není součástí dodávky.

Cena (s DPH)

od

Změna cen vyhrazena.

No items found.
Podobná svítidla
No items found.