Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Minimalismus
a čistá elegance.

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

bega

Německý výrobce interiérových a exteriérových svítidel s jednoduchým designem, založených na ručně foukaném skle.

Německý výrobce Bega nabízí široký výběr interiérových a exteriérových svítidel s jednoduchým designem, založených na ručně foukaném skle. V jejich portfoliu najdete architektonická svítidla s velmi univerzálním použitím. Výrobě osvětlení se Bega věnuje již více než 60 let.

Ke sklářskému řemeslu Bega přistupuje s láskou a úctou. Není tak náhodou, že v jejich portfoliu najdete okolo 2000 modelů svítidel právě ze skla. Doplněné bývá kvalitně zpracovanými kovovými detaily. Svítidla Bega splňují nejnáročnější designové i technologické požadavky na moderní interiérové osvětlení. V širokém sortimentu najdete zapuštěná, přisazená, závěsná i stojací svítidla. Svítidla Bega dokáží splnit požadavky na osvětlení nejrůznějších privátních i veřejných prostor.

V oblasti exteriérového osvětlení je Bega uznávaným odborníkem stojícím u zrodu mnoha kritérií, které se dnes používají pro posouzení kvality venkovních svítidel. Dokonale znají sílu klimatických vlivů, kterým jsou svítidla v exteriéru vystavena. Produkty Bega se vyznačují výjimečnou kvalitou, precizním zpracováním a moderními technologiemi. Jejich poznávacím znamením je čistý, minimalistický design s důrazem na detail. V sortimentu venkovních svítidel najdete zapuštěná, přisazená i sloupková svítidla, reflektory, bazénové a podvodní osvětlení i pouliční lampy.

www.bega.com