Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

Ručně zpracovaný
vintage design.

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

delightfull

Unikátní dekorativní svítidla z produkce stejnojmenného portugalského studia.

Značka i celá myšlenka unikátních dekorativních svítidel Delightfull vznikla v hlavě milovníků designu ze stejnojmenného portugalského studia. Rozhodli se se všemi sdílet svůj jedinečný a velmi charakteristický pohled na design, jemuž svítidla Delighfull do nejmenšího detailu odpovídají.

Inspiraci čerpají z jazzových tónů 50. let, brazilského hudebního stylu bossa nova a ikonických zlatých detailů. Originální design svítidel vytváří řemeslníci s nadšením pro svou práci. Know-how značky kombinuje kulturu a dědictví ruční práce s důrazem na dnešní potřeby. V portfoliu Delightfull proto najdete originální, ručně zpracovaná svítidla pro rezidenční i komerční prostory. Navzdory svému charakteristickému vzhledu jsou svítidla Delightfull dostatečně univerzální pro mnoho typů prostředí, ve kterých vytvářejí nepřehlédnutelný akcent.

http://www.delightfull.eu

ukázky svítidel