Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Byt v Paláci Dlážděná

Rezidenční projekt

Vzorový byt v projektu Palác Dlážděná se nachází v historické budově v centru Prahy, pocházející z konce 19. století. Budova během let prošla řadou oprav a rekonstrukcí.

Aktuální proměny paláce se ujala společnost PSN a Ing. Arch. Jakub Žoha ve spolupráci s Ing. Arch. Adélou Vodrážkovou a Ing. Arch. Michalem Nácovským z architektonického studia Jakuba Ciglera, kteří budovu proměnili v moderní bytový dům ve vysokém standardu.

Architekti při rekonstrukci podtrhli neorenesanční vzhled uličního pláště budovy, kterému dominuje velkolepé průčelí. Historické prvky doplnili moderní architekturou, která je patrná zejména ve vnitrobloku.

Vzorový byt v projektu splňuje vysoké nároky kladené na moderní bydlení. Vybavení bytu i výběr dodavatelských firem odpovídá vysokým standardům. Architekti zvolili kombinaci osvětlení od společností Light Works a Delta Light.

Společnost Light Works zajistila dekorativní svítidla v podobě černého designového závěsného svítidla TamTam v obývacím pokoji nebo industriálně laděných nástěnných lamp Funiculí v ložnici. Základ v podobě architektonického osvětlení tvoří svítidla značky Delta Light.

Foto: Daniel Galba

No items found.