ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Kancelářské prostory Kinder Group

Komerční projekt

Na pražském Smíchově, v Drtinově ulici, vznikl v prostoru bývalé tiskárny, pod rukou designérky Lindy Povolné, pracovní prostor pro pár kreativních hlav. Zaměstnanci komunikační agentury Kinder Group tak získali zbrusu nové pracovní prostředí. Na své nové obyvatele dýchá tvořivostí, hravostí a nadsázkou.

Volba barev vás v pracovním prostředí možná překvapí. Na první pohled totiž zaujme výrazný akcent červené barvy, prostupující celými prostory. Červená v tomto případě symbolizuje energii, život a kreativitu. Doplněna je neutrálními tóny bílé, šedé a černé.

Prostor je sice primárně určen pro práci, designérka však neopomněla ani na relaxační a komunikační zóny. Proto zde vedle klasických pracovních míst najdete i odpočinkový kout. V něm dominuje pohodlná červená sedačka, doplněná černými židličkami a nízkým konferenčním stolkem. Nad ním visí svítidlo Caravaggio v lesklém černém provedení. Interiér vtipně dotváří socha červeného sluhy, který se klaní každému na potkání. Zdi a podlahy jsou vyvedeny v neutrálních odstínech.

A když přijde čas na konferenční schůzky a jednání, je zde zasedací místnost. V ní převažují tóny šedé a bílé, decentně doplněné červenými detaily. Tato barevná variace dovoluje plné soustředění na práci. Bílý pracovní stůl s černými židlemi osvětlují opakující se černá svítidla Caravaggio s vtipnými červenými kabely.

Práce v přátelském a inspirativním prostředí jde zajisté lépe od ruky. Přidáme-li k tomu kapku hravosti, kterou tento interiér rozhodně nepostrádá, může být tato realizace chloubou každého zaměstnavatele a snem každého zaměstnance.

No items found.
svítidla v projektu