Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

CARAVAGGIO

Výrobce

Nadčasové svítidlo Caravaggio je vyrobené z oceli lakované do vysokého lesku.

Svítidlo je dostupné ve 3 velikostech o průměru 165, 258 a 400  mm. Povrch stínidla můžete volit v bílé barvě s šedým kabelem nebo černé barvě s červeným či černým kabelem. Textilní napájecí kabel vhodně doplňuje minimalistický vzhled svítidla. Jednoduchý tvar svítidla kontrastuje s techničtějším závěsem. Ve vrchní části stínidla je otvor, kterým prochází část světla vzhůru a dodává tak ambientní podíl osvětlení, jako doplnění k přímému světlu vycházejícímu směrem dolů. Hloubka stínidla zabraňuje oslnění, ať je svítidlo zavěšené v jakékoliv výšce. Caravaggio se perfektně hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě byla svítidla Caravaggio doplněna o série Caravaggio Matt s matným povrchem a Caravaggio Opal s opálovým sklem.

V nabídce je Caravaggio také jako nástěnná lampička.

Cena (s DPH)

od

9 100

Změna cen vyhrazena.

No items found.