ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

CARAVAGGIO MATT

Výrobce

Nadčasové svítidlo Caravaggio Matt je vyrobené z oceli. Matná povrchová úprava stínidla je novinka, doplňující klasické lesklé provedení.

Barvu můžete volit bílou, světle nebo tmavě šedou či černou, vždy s barevně ladícím textilním napájecím kabelem. Svítidlo je dostupné ve 4 velikostech o průměru 165, 258 a 400 mm. Jednoduchý tvar svítidla kontrastuje s techničtějším závěsem. Ve vrchní části stínidla je otvor, kterým prochází část světla vzhůru a dodává tak ambientní podíl osvětlení, jako doplnění k přímému světlu vycházejícímu směrem dolů. Hloubka stínidla zabraňuje oslnění, ať je svítidlo zavěšené v jakékoliv výšce. Caravaggio Matt se perfektně hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design svítidel s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě obsahuje rodina svítidel Caravaggio také série Caravaggio s lesklým povrcem a Caravaggio Opal s opálovým sklem.

V nabídce je Caravaggio Matt také jako nástěnná lampička.

Cena (s DPH)

od

8 400

Změna cen vyhrazena.

No items found.