Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

CARAVAGGIO OPAL

Výrobce

Nadčasové svítidlo Caravaggio Opal je vyrobené z opálového skla, které vydává měkké, tlumené světlo do všech stran a rozzáří tak svítidlo samotné.

Svítidlo je dostupné ve 3 velikostech o průměru 165, 258 a 400 mm. Textilní napájecí kabel vhodně doplňuje minimalistický vzhled svítidla. Caravaggio Opal se perfektně se hodí k zavěšení do jídelny, pracovny, ale i do restaurace či zasedací místnosti.

Hlavní myšlenkou designérky Cecilie Manz bylo vytvořit jednoduchý a rafinovaný design pro malá i velká svítidla. Z této ideje se zrodila série svítidel Caravaggio s charakteristickým tvarem stínidla, propojující tradiční dánský design svítidel s moderním, dynamickým pojetím tvorby.

Díky vysoké oblibě obsahuje rodina svítidel Caravaggio také série Caravaggio s lesklým povrchem a Caravaggio Matt s matným povrchem stínidla.

V nabídce je Caravaggio Opal také jako stojací lampa, stolní lampička a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)

od

8 200

Změna cen vyhrazena.

No items found.