Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Kavárna Café New One

Komerční projekt

V centru Olomouce vznikla jedinečná designová restaurace a kavárna nesoucí jméno Café New One. Pod návrhem interiéru je podepsáno architektonické studio Nedvěd Architekti. Při realizace kladli důraz na harmonické propojení detailu a celku. Toho bylo dosaženo výběrem vhodných materiálů, barev a také osvětlení.

Interiér restaurace kombinuje na pohled hrubé betonové povrchy s přírodními dřevěnými prvky, tvarově jednoduchým nábytkem a hravými detaily. Celý prostor vyzařuje osobitý vzhled a moderního ducha.

Při výběru osvětlení vhodného do restaurace a kavárny se architekti poohlíželi po výrazném a nápaditém osvětlení s moderním vzhledem. Volba padla na svítidla Tam Tam od Marset v různých provedeních. Od menších nástěnných lamp až po velká uskupení stropních závěsných svítidel. Tam Tam svými tvary prostor oživují a navíc do něho vnášejí další dimenzi povrchu v podobě lesklých stínidel. Barevně svítidla zachovávají koncepci neutrálních tónů celého prostoru, převažují černá, šedá či písková, jen tu a tam prostor rozsvěcuje výrazná oranžová barva. Výhoda svítidel Tam Tam v podobě volby vlastních barevných kombinací byla v tomto případě velkým bonusem. Každé svítidlo tak bylo možné barevně uspořádat podle potřeb interiéru.

No items found.