Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

aktuality a tipy

Loft Holešovice

Rezidenční projekt

Projekt loftových bytů v pražských Holešovicích vznikl obnovou bývalého pivovaru, ve kterém se snoubí historická architektura s novými nástavbami. Pod projektem je podepsaný tým CMC ARCHITECTS v čele s Vítem Máslem, akad. arch.

Otevřený industriálně laděný prostor odkazuje na působivou historii místa. Atmosféru navozuje režné zdivo, přiznané klenby a všudypřítomné černé kovové akcenty v podobě schodiště, knihovny, jídelního stolu či svítidel. Obývacímu a jídelnímu prostoru vévodí velkolepé závěsné svítidlo Caravaggio v naddimenzované velikosti v matné černé barvě odkazující k průmyslové historii místa. Kovové provedení svítidla s industriálním závěsem působí v prostoru jako originální dominanta.

Další osvětlení v prostoru bytu zajišťují nástěnná svítidla Ultra X Down -Up v obývacím pokoji, světelné profily Femtoline 25 nad zrcadlem v koupelně, obojí od Delta Light, nebo nástěnné lampy na čtení Polo od Marset umístěné po stranách postele.

No items found.