Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

GINGER A XL

GINGER A XL

GINGER A XL

GINGER A XL

GINGER A XL

GINGER A XL

GINGER A XL

Výrobce

Nástěnné svítidlo Ginger XL je dostupné ve dvou barevných provedeních – dub a wenge. Vybaveno je LED zdrojem. Subtilní stínidlo ve tvaru talíře o průměru 420 mm je spojeno s dlouhým černým kovovým ramenem, připevněným ke zdi. Délka ramene je 1320 mm a je možné jím libovolně otáčet.

Charakteristickým prvkem kolekce Ginger je ultratenké stínidlo, jehož vnější strana může být v rustikálním provedení dubu nebo moderním dekoru exotického dřeva wenge. Vyrobené je z tenké vrstvy dřevěné dýhy a papíru, stlačené pod vysokým tlakem, do podoby vysoce hladkého a tvrdého laminátového povrchu v tloušťce pouhé 4 mm. Ve středu svítidla je hliníkový difuzor lakovaný do matné černé barvy. Vnitřní strana svítidla je v bílé barvě pro zajištění ideálního odrazu světla, díky němuž Ginger decentně osvětluje prostor nepřímým světlem.

V nabídce je Ginger také jako stolní lampička, stojací lampa, závěsné či stropní přisazené svítidlo.

Cena (s DPH)

od

49 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.