Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

GINGER S

GINGER S

GINGER S

GINGER S

GINGER S

GINGER S

GINGER S

Výrobce

Stolní lampička Ginger se skládá ze subtilní nožky a kulatého stínidla.

Nabízí se ve 3 velikostech s výškou lampy 300, 465 a 540 mm. Stolní lampa je k dispozici ve variantě s přívodním kabelem nebo jako přenosná dobíjecí stolní lampička, fungující na principu nabíjení přes USB. Dobíjecí verze lampičky vydrží svítit až 20 hodin.

Charakteristický prvek kolekce Ginger, ultratenké stínidlo nabízí rustikální provedení dubu nebo moderní dekor exotického dřeva wenge. Vyrobené je z tenké vrstvy dřevěné dýhy a papíru, stlačené pod vysokým tlakem, do podoby vysoce hladkého a tvrdého laminátového povrchu v tloušťce pouhé 4 mm. Vnitřní strana stínidla je v bílé barvě pro zajištění ideálního odrazu světla, díky němuž Ginger osvětluje prostor příjemným světlem. Lampa je vybavena LED zdrojem.

Novinkou je varianta přenosné dobíjecí lampičky Ginger vyrobená z leštěné mosazi, ta je v nabídce ve 2 barevných provedeních – celomosazná, nebo kombinace mosazi s bílou barvou.

V nabídce je Ginger také jako stojací lampa, nástěnné, závěsné a přisazené stropní svítidlo.

Cena (s DPH)

od

11 300

Změna cen vyhrazena.

No items found.