Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

FUNICULÍ S

Výrobce

Stolní lampička Funiculí je novou edicí lampy navržené v roce 1979. Designér Lluís Porqueras se vždy snaží o absolutní jednoduchost.

Své návrhy s nadčasovým designem očistí od všeho zbytečného, tak aby vynikla podstata a jednoduchost objektu. I po 30 letech je svítidlo stále velmi moderní. Samotné stínidlo lze otáčet o 360° a kužel světla nasměrovat jakýmkoliv směrem. Základna stolní lampičky je na spodní straně pokryta gumou pro lepší stabilitu. Funiculí je dostupná v bílé, šedé a černé barvě. Nově také v hořčičné, terakota a zelené barvě. Výška lampičky je 503 mm.

Novinkou v této kolekci je stojací lampa s textilním stínidlem Funiculí Fabric. Nová verze lampy ctí v maximální možné míře původní originál. Oproti původnímu modelu propouští stínidlo lampy Funiculi Fabric více světla a osvětlí tak jakýkoliv vnitřní prostor příjemným, tlumeným světlem. Jako klasičtější verze je v nabídce pouze v černé barvě s pískovým, nebo bílým stínidlem.

Název Funiculí je odvozen od pohybu lanovky, která jezdí nahoru a dolů. Mechanismus pro vertikální nastavení stojací lampy používá dvojici klipů, díky kterým lze velmi snadno nastavit výškovou úroveň stínidla.

V nabídce je Funiculí také jako stojací lampa a nástěnné svítidlo.

Cena (s DPH)

od

6 800

Změna cen vyhrazena.

No items found.