Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

COPÉRNICA P

Výrobce

Designovou stojací lampu Copérnica charakterizují kružnice, polokružnice a přímky s rozdílnými průměry, materiály a hmotnostmi. Kombinací těchto základních elementů vytváří lampa Copérnica geometrické skulptury světla reflektující funkčnost a estetiku čistých linií svítidla.

Dlouhým, variabilně nastavitelným ramenem je možné pohybovat s vysokou přesností. Nabízí široké rozmezí nastavení výšky a délky ramene a přizpůsobení kuželu světla v závislosti na aktuálních potřebách.

Výška lampy je 1300 mm, délka otočného ramene 1060 mm, průměr kruhové základny je 320 mm a průměr difuzéru 120 mm. Lampa je vyrobená kombinací hliníku a oceli.

Odstíny lampy Copérnica jsou pečlivě voleny v decentní barevnosti. Volit je možné ze 2 barev těla svítidla – saténový nikl a černý grafit. Konstrukce těla je vždy doplněna dvojicí barev na prvcích z lakované oceli –  grafitová konstrukce dvojicemi zlatá/černá, matný chrom/černá nebo červená/černá. Svítidlo je vybaveno úsporným, avšak výkonným LED zdrojem a disponuje stmíváním na 3 různé intenzity světla.

V nabídce je lampa Copérnica také jako vertikální stojací lampa a menší stolní pracovní lampa.

Cena (s DPH)

od

43 800

Změna cen vyhrazena.

No items found.