Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analýze návštěvnosti a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

ZPĚT
rozsvítit web
zhasnout web

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

COPÉRNICA M

Výrobce

Designovou stolní lampičku Copérnica charakterizují kružnice, polokružnice a přímky s rozdílnými průměry, materiály a hmotnostmi. Kombinací těchto základních elementů vytváří lampa Copérnica geometrické skulptury světla reflektující funkčnost a estetiku čistých linií svítidla.

Dlouhým, variabilně nastavitelným ramenem je možné pohybovat s vysokou přesností. Nabízí široké rozmezí nastavení výšky a délky ramene a přizpůsobení kuželu světla v závislosti na aktuálních potřebách. Svítidlo je vybaveno úsporným, avšak výkonným LED zdrojem a disponuje stmíváním na 3 různé intenzity světla.

Výška lampy je 60 cm, délka otočného ramene 106 cm, průměr kruhové základny je 21 cm a průměr difuzéru 12 cm. Lampa je vyrobená kombinací hliníku a oceli.

Odstíny lampy Copérnica jsou pečlivě voleny v decentní barevnosti. Volit je možné ze 2barev těla svítidla – saténový nikl a černý grafit. Konstrukce těla je vždy doplněna dvojicí barev na prvcích z lakované oceli – grafitová konstrukce dvojicemi zlatá/černá, matný chrom/černá nebo červená/černá. Svítidlo je vybaveno úsporným, avšak výkonným LED zdrojem a disponuje stmíváním na 3 různé intenzity světla

V nabídce je Copérnica také jako stojací lampa s otočným ramenem a vertikální stojací lampa.

Cena (s DPH)

od

39 700

Změna cen vyhrazena.

No items found.